Соболєв: «Якщо керівництво держави обрало перехід до репресій, то це тільки пришвидшить його кінець»

Вранці у п’ятницю, 17 листопада, невідомі, які представилися кримінальним розшуком, затримали підполковника грузинської армії Вано Надірадзе.

Останній, за словами народного депутата від «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, був добровольцем, який у 2015-2016 роках приїхав захищати Україну, воював на фронті, був одним з організаторів наметового табору біля Верховної Ради.

Єгор Соболєв акцентує: «Ветерани війни за незалежність, які четвертий тиждень стоять під парламентом, не допускають ніяких протиправних дій. Вони підтримують порядок, стоять з чіткими вимогами ухвалити закони, які суспільству обіцяли і депутати, і Президент.

Якщо керівництво держави обрало шлях переходу до репресій, нікого з ветеранів це не залякає, нікого з тих, хто їх підтримує, це не зупинить. Я думаю, це тільки пришвидшить кінець керівництва держави».

Народний депутат вирушив на невідкладний прийом до міністра внутрішніх справ, де він хоче отримати інформацію: що із затриманим, де він утримується та на яких підставах.

Він додає: «За час, який хлопці стоять біля Верховної Ради, у їхніх родинах було проведено шість обшуків. За рішенням Маріупольського суду, за постановою слідчого донецької поліції приходять додому, поки хлопці тут, вибивають двері кувалдами, розмовляють з їхніми дружинами, дітьми, матерями. Жодній людині при цьому навіть підозра не висунута».

«Я хочу сказати всім працівниками поліції та суддям, що прізвища учасників репресій записуються», – підсумовує Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини