Соболєв: «Україні потрібен суд, який врешті почне відправляти топ-корупціонерів за ґрати»

Події минулого тижня з затриманням НАБУ фігурантів справи про розкрадання коштів Міністерства внутрішніх справ вчергове продемонстрували, що Верховній Раді необхідно якомога скоріше приймати закон про створення Антикорупційного суду, який почне відправляти топ-корупціонерів за грати, а не відпускати їх під застави, з електронними браслетами чи без них. У цьому переконаний народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова парламентського Антикорупційного комітету Єгор Соболєв.

Він певен: владі необхідно припинити затягувати цей процес.

Єгор Соболєв зауважує: «Представниця Президента від його імені запропонувала створити чергову робочу групу з розробки законопроекту про Антикорупційний суд. Я хочу нагадати представниці Президента та самому Петру Порошенку, що відповідний законопроект було розроблено рік тому та запропоновано Президентові особисто. Документ уже оцінений Венеціанською комісією, яка сказала, що це хороша основа для утворення такого суду. Я хочу нагадати Петру Порошенку та всім народним депутатам, що перед парламентом цілодобово стоять люди, які просять нас, в тому числі, ухвалити це рішення. Я думаю, це привід для дії».

Коментуючи заяву про те, що власний законопроект Президент може подати у парламент лише за два тижні, народний депутат підкреслює: «За два тижні парламент знову піде працювати в округах і в комітетах, а наступного разу збереться аж 5 грудня. Якщо стратегія полягає в тому, щоб «день простояти та ніч протриматися», то це погана стратегія і для Президента України, і для парламенту».

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини