Соболєв: «Ті, хто сьогодні почуваються безкарними, дуже швидко можуть опинитися на лаві підсудних»

У рамках роботи мережі колективної безпеки «ЗахисТи» народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв звертає увагу суспільства на активістку з Одеси Світлану Підпалу. Вона є однією з місцевих активістів, котрі борються за те, щоб Одеса залишалася красивою перлиною у складі України. Жінка, зокрема, виступає за збереження «Літнього театру», який зараз хочуть забудувати.

Парламентар наголошує: «Всі знають, як важко одеській громаді відстоювати свою позицію та своє місто. Пряму відповідальність за це несуть Генеральний прокурор, міністр внутрішніх справ, Президент України, які не забезпечили розслідування жодного нападу на жодного одеського активіста до покарання тих, хто вчиняв та організовував ці напади».

Водночас імена тих, хто займається репресіями щодо місцевих активістів, в Одесі всі знають. «Але центральна влада вирішила, що в обмін на прикриття бандитів отримає їхню підтримку, голоси на виборах та інше сприяння, – обурюється Єгор Соболєв. – Це жахливий розрахунок, який не принесе нічого хорошого ні Україні, ні Одесі, ні тим, хто бере участь в цих операціях».

Народний депутат звертається до одеських активістів: «Ви не самі! Ми в багатьох містах хвилюємося за вашу долю, стежимо за вашими справами та попереджаємо потенційних нападників – не чіпайте людей. Українці все одно будуть міняти владу, це в нашій крові. Ті, хто сьогодні почуваються безкарними, дуже швидко можуть опинитися на лаві підсудних».

Нагадаємо, у листопаді 2018 року було презентовано всеукраїнську мережу колективної безпеки «ЗахисТи», котра запобігатиме імовірним нападам, які останнім часом поглинули країну, на громадських активістів. Серед активістів мережі – Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини