«Це – бій парламенту за незалежність України», – Соболєв

На переконання народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, насправді перший приклад, який керівники держави мають зробити для своїх людей – коли на країну напали, президент і парламент мають вийти і сказати: “Проти нас почалася війна, давайте захищатися».

«Сам по собі закон не звільнить українські землі – їх звільнить тільки українська армія. Але для того, щоби ця армія воювала, для того, щоби все суспільство боролося за незалежність, закон проголошує позицію. Позицію від імені всієї держави, від імені парламенту, від імені президента України, який має підписати закон», – наголошує народний депутат.

Відтак, за його словами, дуже важливо, закликаючи визнати Путіна агресором, справді це робити: «Ми не можемо написати в законі «війна вже почалася, давайте не будемо її оголошувати», бо це – втеча від відповідальності».

Друга, дуже важлива справа, на яку звертає увагу Єгор Соболєв – для чого виникла ідея прописати в цьому законі і дозволити генералам визначати, які товари можна переміщати через лінію фронту: «Війна – це боротьба до перемоги. Я не буду говорити про корупцію серед генералів – всі про це краще за мене знають. Але який приклад ми цим законом подаємо солдатам? Що буде відчувати солдат, коли за його спиною будуть іти потяги та вантажівки і хтось добре зароблятиме?».

Відтак, він звертається до всіх народних депутатів: «Давайте зробимо це рішення, але давайте зробимо його справжнім. Це – бій парламенту за незалежність України. І від кожного, хто тут є залежить, чи ми виграємо цей бій», – закликає Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини