Соболєв: «Садовий має всі шанси поширити масштаб успіху у Львові на всю країну»

Андрій Садовий є найбільш підготовленим кандидатом у Президенти України серед інших претендентів на цю посаду. На цьому наголошує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, відповідаючи на питання, чому він підтримує Андрія Садового на президентських виборах.

Парламентар аргументує: «У нього є адміністративний досвід, він знає, як працює управління Україною в нинішній час. Львів на наших очах ставав гарнішим. У нього є здатність та досвід перебування під тиском. У політиці вміння стояти під тиском є одним з обов’язкових вмінь. Жоден Президент не буде успішним, якщо його легко зламати, нагнути, підкупити. Це одна з причин, яка є добрим аргументом за Садового».

По-третє, в Андрія Садового є команда. Тільки на найважливіші посади новообраному Президентові треба буде призначити тисячі керівників. Єгор Соболєв наголошує: «Самопоміч» – партія, яку Садовий створював, залучила не одну сотню тямущих принципових людей».

Народний депутат підсумовує: «Масштаб успіху в місті він має всі шанси поширити на всю країну. Хочете мати успішне місто – приїжджайте до Львова, переймайте досвід. Хочете мати успішну країну, можна проголосувати за Андрія Садового і побачити ці зміни в масштабах всієї держави».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини