Соболєв: «Розслідування історії із антикорупційним прокурором має бути проведене за всіма стандартами»

За словами народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура зробили величезну справу, поламавши в Україні кругову поруку.

«У залі парламенту сидять люди, які вже є та ще будуть об’єктами їхніх розслідувань. Чимало таких людей в Адміністрації Президента, в уряді — в усіх високих кабінетах. Команди Артема Ситника та Назара Холодницького зробили те, для чого ми їм дали закони і гроші платників податків».

Однак, народний депутат наголошує, що ті, хто бере на себе відповідальність нищити топ-корупцію, самі мають бути «білішими за сніг».

«Я вважаю, що розслідування прослуховування кабінету Назара Холодницького має бути проведене за всіма стандартами. Не так, як було проведене розслідування записів із кабінету заступника Міністра внутрішніх справ за участю сина Арсена Авакова. Не так, як зараз проводиться розслідування записів, які зробив Олександр Онищенко в кабінеті Петра Порошенка. Я за те, щоби всі ключові особи в цій історії були визначені та понесли відповідальність», – сказав Єгор Соболєв.

Відтак, він закликав парламент зрозуміти всю глибину відповідальності у цій ситуації: «Зараз дуже багато, особливо топ-корупціонерів, мріють про те, щоби «затоптати» Антикорупційну прокуратуру і зробити нерухомим НАБУ — бо закон так виписаний, що без антикорупційного прокурора детективам бюро буде дуже важко працювати.

Тому я закликаю парламент зосередитися на нашій частині роботи — зробити для них справжній та незалежний антикорупційний суд».

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини