Соболєв: «Пропонуємо вже цього тижня почати голосування за антикорупційний суд»

На переконання народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, парламент є тим місцем, де завжди знаходили відповіді на найважливіші виклики перед країною. «Тому наш обов’язок, наша можливість і наш шанс – ухвалити рішення про утворення антикорупційного суду», – звертається він до народних депутатів.

Черговим викликом для країни він називає судові рішення щодо обвинуваченого у корупції Геннадія Труханова та зіткнення, які відбулися після них.

«Зіткнення відбулися під судом, який відпустив звинуваченого у корупції мера Одеси. Внаслідок зіткнень постраждали люди: був поранений працівник поліції, колишній «беркутівець», який під час Євромайдану був у страшній, «чорній» роті, яка розстрілювала людей. Потім він зміг влаштуватися в нову поліцію і постраждав під час цих зіткнень під судом.

У відповідь були заарештовані люди. Усі — учасники бойових дій, люди, які повернулися з війни за незалежність і стали боротися за наведення порядку, за встановлення того, за що вони боролися на фронті.

Тим часом, суд досі не ухвалив рішення навіть про відсторонення Труханова від посади, не кажучи вже про арешт, як просив антикорупційний прокурор разом із антикорупційним бюро», – наголошує Єгор Соболєв.

Народний депутат зауважує — необхідність ухвалення закону про антикорупційний суд розуміє вже весь світ, не тільки громадяни України: «Це – дуже простий, але дуже важливий крок. Він дасть надію: тим людям, які виходять під парламент, тим, які збирають валізи, щоби емігрувати з країни, і тим, які тут залишаються, але у великому розпачі і без великих надій», – зазначає Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини