Соболєв про аудитора НАБУ: «Є великі сумніви, що ця людина зможе витримувати тиск»

Більшість у Верховній Раді призначила українського правника Володимира Василенка представником парламенту у комісії із аудиту Національного антикорупційного бюро.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч», втім, підтримувала кандидатуру американського прокурораТомаса Файєрстоуна, який у своїй професійній діяльності займався переслідуванням російських олігархів.

«Хочу звернути увагу, що закон передбачає зовнішній аудит. Закон передбачає, що людина тут не працює, не має інтересів, не має родичів чи інших зв’язків, за які його можна взяти.

А ті радість та ентузіазм, з якими кандидатуру Володимира Василенка пропихали представники Блоку Петра Порошенка, Народного фронту, Опозиційного блоку, не можуть мати хороших причин. За ними стоїть бажання використати авторитет цієї людини і підсунути їй потрібний висновок щодо роботи керівника НАБУ», – каже народний депутат Єгор Соболєв.

Він також наголошує, що свого представника у комісії із аудиту НАБУ вже призначив уряд: «Відповідно, тепер буде вже двоє людей, яким зможуть задурити голову і які напишуть, що Артем Ситник працював погано».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини