Соболєв Президенту: «Якщо хочете й далі бути Президентом України, бізнесмен Порошенко має піти у відставку»

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв зауважує: «Після того, як люди зібралися під Радою і стоять навколо нас, парламент почав голосувати за рішення, які гальмувалися роками. Спочатку був зроблений перший крок до скасування депутатської недоторканності, цього вівторка сталася ще більш важлива подія – ми ухвалили в першому читанні нові правила виборів, які, сподіваємося, дозволять людям приводити до Ради більше своїх представників, а не олігархів».

Однак найважливіше, за словами Єгора Соболєва, рішення про створення Антикорупційного суду так і залишається наглухо заблокованим.

Відповідальність за це, певен він, несе Президент, який, згідно з чинним законодавством, має ініціювати створення судів.

Народний депутат розповідає: «Президент за допомогою парламентської більшості й далі бавиться у гру: «Я не можу внести документ, депутатський законопроект не відкликали».

«Я хочу сказати Петру Порошенку, – звертається наостанок до гаранта Конституції Єгор Соболєв, – що обман, затягування, загравання з суспільством обов’язково погано закінчаться. Якщо Ви хочете й далі бути Президентом України, бізнесмен Порошенко має піти у відставку. Я прошу припинити бавитися з терпінням людей. У цій країні мають бути встановлені правила, з яких Антикорупційний суд зараз є найважливішим».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини