Соболєв: «Парламент не повинен доводити людей до того, щоби вони знову брали на себе функцію держави, зупиняючи окупанта там, де держава дозволяє йому проходити»

Як зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, після рішення Ради нацбезпеки і оборони, яке легітимізувало торгівлю із окупованими територіями, учасники блокади залишаються на редутах та здійснюють громадський контроль за тим, щоби це рішення втілювалося. За їхніми свідченнями, за потурання поліції та Служби безпеки Донецької області, сьогодні торгівлю з окупованими територіями намагаються вести таємно – вночі, використовуючи автомобільні дороги.

«Це повертає парламент до втілення завдання, яке ми не вирішили – ухвалення закону про тимчасово окуповані території. Я сподіваюсь, що в залі парламенту немає жодної людини, яка хоче давати силу окупанту для нових нападів на наші землі, для нових вбивств наших людей. Але мало хотіти! Як народні депутати, ми маємо допомогти державі, нашим громадянам і ухвалити закон, який поставить поза законом торгівлю із окупованими територіями і зробить неможливим повернення таких ганебних операцій за жодних умов», – переконаний Єгор Соболєв.

Народний депутат наголошує, що якщо парламент та держава в цілому будуть зволікати з прийняттям потрібних рішень, ці хлопці і дівчата, чоловіки і жінки перейдуть до подальших дій.

«Вже не раз, починаючи з весни 2014 року, коли вони врятували незалежність цієї держави, вони брали на себе відповідальність у той час, як держава була безпомічна або безпорадна. Я дуже прошу парламент не доводити людей до того, щоби вони знову брали на себе функцію держави, зупиняючи окупанта там, де держава дозволяє йому проходити. Давайте ухвалимо закон про окуповані території і покажемо, що ми – український парламент», – підсумовує Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини