Соболєв: «Народні депутати мають бути прикладом і першими поставати перед законом за будь-яких обставин»

Верховна Рада провалила голосування за позбавлення недоторканності і притягнення до відповідальності депутата від «Волі народу» Станіслава Березкіна. Його разом із сином звинувачували в організації викрадення $20 млн з «Ощадбанку». «За» були лише 160 депутатів.

«Самопоміч» підтримувала це подання прокуратури. Однак, як виявилось, не усі депутати на ділі борються з корупцією. Єгор Соболєв наголошує, що цим голосуванням Рада показала, що не збирається знімати недоторканність і нагадав:  

«За нашими розробленими вже рішеннями парламент може одним голосуванням позбавити весь парламент депутатської недоторканності. А іншим голосуванням ухвалити закон, який блокуватиме автоматично закордонні паспорти й інші можливості народних депутатів втекти від закону».

Соболєв звертає увагу, що Антикорупційне бюро і Антикорупційна прокуратура мають розслідувати корупцію насамперед у Верховній Раді, в Адміністрації Президента, в уряді,  бо саме для цього їх створювали. Також Єгор Соболєв просив виборців уважно стежити, хто і як голосував у справі Березкіна.

«Це голосування – це відповідь на те, чи є всі рівні перед законом, чи є ті, хто далі хоче бути над законом. Ми вважаємо, що народні депутати мають бути прикладом, першими поставати перед законом за будь-якими обставинами, щоби демонструвати людям, демонструвати суспільству, що закон справді один для всіх».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини