Соболєв: «Ми  і далі будемо захищати людей, які відстоюють важливі для всієї країни справи»

Депутат «Самопомочі» Єгор Соболєв звертається з проханням до прокурора Харківської області Юрія Данильченка, щоб той перевірив, як розслідуються кримінальні справи, порушені за фактом тиску на громадську активістку  Олену Решетько.

Олена Решетько – екоактивістка з Харкова. Колись вона працювала у податковій, зараз на пенсії і увесь час оберігає довкілля міста та області. Олена очолює громадську організацію «ЕКОцид», яка не один рік бореться проти викидів шкідливих речовин місцевих промислових об’єктів. За її діяльність Олені Решетько не один раз погрожували. А після того, як жінка почала боротись з викидами Харківського коксового заводу, їй у будинок під квартиру принесли похоронний вінок. 

Також Соболєв звернувся до кривдників Решетько: «Я хочу сказати всім нападникам на цю людину – вона не сама, є багато людей, які стежать за її долею, які прийдуть їй на допомогу, і ви не зможете з нею розправитись безкарно. Я дуже раджу нікому цього не робити. Ми  і далі будемо захищати людей, які відстоюють важливі для всієї країни справи».

Зауважимо, що саме депутат «Самопомочі» Єгор Соболєв ініціював проект «Захисти».  Його мета –  захищати від нападів людей, які по всій країні відстоюють або інтереси своєї громади, або інтереси всього суспільства. Громадські активісти часто піддаються нападам і, як правило, нападники думають, що вони залишаться безкарними і домовляться з правоохоронними органами. Єгор та «Захисти» наголошують: громадські активісти мають знати, що вони не самі, а перенесення історій їх боротьби у публічну площину стає інколи запорукою того, що з цими активістами нічого не станеться.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини