Соболєв: «Можна сміятися над суспільством, але у результаті громадяни сміятимуться останніми»
sobolev7 sobolev7

На цьому сесійному тижні на розгляд Верховної Ради поданий лише один законопроект для знищення корупції, підготовлений Антикорупційним комітетом парламенту. Більш того, документ поставлений на голосування в п’ятницю у першій половині дня. «Усі знають, що в першій половині п’ятниці жодний законопроект та жодна постанова не можуть бути прийняті, тому що в залі немає депутатів», – зауважує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Народний депутат наголошує, що на порядку денному і близько немає важливих законопроектів, які були підготовлені Комітетом та про які просять Антикорупційне бюро, Антикорупційна прокуратура, суспільство: «Мова йде і про право НАБУ прослуховувати корупціонерів за рішенням суду, але без контролю з боку Служби безпеки, і про законопроект щодо обов’язку кандидатів у народні депутати та президенти доводити легітимність майна своїх родин, і про підготовлений громадськими активістами законопроект про захист прав викривачів. Я вже не кажу про законопроект щодо Антикорупційного суду, з яким відбувається традиційне шахрайство.

Президент приніс у парламент поправки до Конституції, сказав: «Будь ласка, проголосуйте, буде новий Верховний Суд, і створимо ще Антикорупційний суд». Поправки проголосували, у Верховний Суд пхаються старі судді на чолі з Вовком, а Антикорупційний суд наглухо заблокований».

«Я хочу сказати людям, які складають порядок денний: можна, звісно, сміятися над суспільством, але у результаті громадяни сміятимуться останніми», – підсумовує Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#5264 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2483) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2483) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини