Соболєв: «Можна сміятися над суспільством, але у результаті громадяни сміятимуться останніми»

На цьому сесійному тижні на розгляд Верховної Ради поданий лише один законопроект для знищення корупції, підготовлений Антикорупційним комітетом парламенту. Більш того, документ поставлений на голосування в п’ятницю у першій половині дня. «Усі знають, що в першій половині п’ятниці жодний законопроект та жодна постанова не можуть бути прийняті, тому що в залі немає депутатів», – зауважує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Народний депутат наголошує, що на порядку денному і близько немає важливих законопроектів, які були підготовлені Комітетом та про які просять Антикорупційне бюро, Антикорупційна прокуратура, суспільство: «Мова йде і про право НАБУ прослуховувати корупціонерів за рішенням суду, але без контролю з боку Служби безпеки, і про законопроект щодо обов’язку кандидатів у народні депутати та президенти доводити легітимність майна своїх родин, і про підготовлений громадськими активістами законопроект про захист прав викривачів. Я вже не кажу про законопроект щодо Антикорупційного суду, з яким відбувається традиційне шахрайство.

Президент приніс у парламент поправки до Конституції, сказав: «Будь ласка, проголосуйте, буде новий Верховний Суд, і створимо ще Антикорупційний суд». Поправки проголосували, у Верховний Суд пхаються старі судді на чолі з Вовком, а Антикорупційний суд наглухо заблокований».

«Я хочу сказати людям, які складають порядок денний: можна, звісно, сміятися над суспільством, але у результаті громадяни сміятимуться останніми», – підсумовує Єгор Соболєв.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини