Соболєв: «Мільйони людей вважають, що Україна – це я. Це найбільше надбання Євромайдану»

Зміна в людях – це найчарівніше, що сталося внаслідок Євромайдану та війни за незалежність. У цьому переконаний народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

Він каже: «Я пам’ятаю, що до Євромайдану в Києві важко було людей знайти, яких щось цікавило, які хотіли своєю позицією щось міняти. Одна сотня була, і ми ходили на всі мітинги, від захисту Андріївського узвозу до протестів проти скасування виборів Київради.

Зараз сотні людей є в кожному маленькому містечку. Активні люди з’явилися у великих селах, не кажучи вже про великі міста, обласні центри, про столицю. Дуже велика кількість людей, я думаю, вже мільйони, вважають, що Україна – це я. Не Порошенко, не Яценюк, не Гройсман, а я. Це найбільше надбання».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини