Соболєв: «Луценка – у відставку. Він не має відношення ні до національних інтересів, ні до права»

«Ми пропонуємо притягнути до відповідальності Генерального прокурора Юрія Луценка. В країні зараз, мабуть, немає людини, яка не чула про останнє рішення ГПУ офіційно видати Росії інгуша, який переховувався в Україні  від російських спецслужб. Його видали під приводом, що Росія вважає його ворогом і звернулася до Генеральної прокуратури України, і Генеральна прокуратура України пішла назустріч. Росія вважає ворогом 90% світу, кого наступним буде видавати Юрій Луценко зі своїми підлеглими?  Ми звертаємо увагу, що ці історії стаються щотижня.

Минулого разу, коли ми збиралися на голосування, Генеральний прокурор заліз в мобільний телефон журналістки-розслідувача Наталі Седлецької, хоче його вивчити за 17 місяців. Крім цього, Генеральний прокурор особисто відповідальний за провал розслідувань у справі Геннадія Кернеса – його підлеглі просто не ходили на суд, і суд був змушений закрити цю справу. Це стається щотижня і стається під відповідальність

Президента України, який запропонував Генпрокурором Юрія Луценка, і депутатів, які проголосували за це», – впевнений Єгор Соболєв.

Народний обранець нагадує, що «Самопоміч» тоді голосувала червоними кнопками проти і попереджала, що це рішення не можна ухвалювати.

«Кожен тиждень, кожен місяць його перебування на посаді це підтверджує. Парламент має виправити це. Юрій Луценко не має ніякого відношення ні до національних інтересів, ні до права, ні до Генеральної прокуратури.  Ми закликаємо кожного народного депутата своїм підписом висловити недовіру Юрію Луценку і розглянути питання про його відставку. Це повноваження парламенту, передбачене в Конституції, і це схвалить абсолютна більшість громадян, які бачать, як Луценко покриває топ-корупцію і фактично допомагає ворогам України,» – наполягає Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини