Соболєв: «Корумпований президент хоче вчергове ошукати людей»

Україні треба місце, куди будуть приводити у наручниках міністрів, народних депутатів, керівників держави, і суд, розглянувши всі докази, відправлятиме їх за грати. У цьому переконаний народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, який активно відстоює ідею створення незалежного Антикорупційного суду в Україні.

Він зауважує: «Основна боротьба буде за те, яким буде Антикорупційний суд. Ми потребуємо справжнього Антикорупційного суду, де будуть принципові судді, які ставитимуть міністрів, народних депутатів, інших керівників держави перед законом. Корумпований президент та корумпована більшість у парламенті хочуть мати залежний Антикорупційний суд, який за назвою буде хорошим, а за діями – як завжди. Вони часто проробляли цей трюк. Скільки вони реформ нарахували, більшість з яких насправді є обманом людей?»

Відтак, основна боротьба, за словами Єгора Соболєва, розгорнеться навколо двох норм. «По-перше, – розповідає народний депутат, – що цей суд має вирішувати. Наша пропозиція, щоби він концентрувався тільки на справах про топ-корупцію. А президент пропонує дати їм так само справи про наркотики. Це дуже хитрий спосіб завалити суд малозначними справами. 

По-друге, хто призначатиме суддів. Президент пропонує, щоб це робила нині залежна та корумпована Вища рада правосуддя. Ми говоримо: «Ні, нехай кандидатів до Антикорупційного суду нам допоможуть підібрати Уряд Сполучених Штатів, Європейський Союз, Канада».

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини