Соболєв: «Коли громадяни дізнаються, що їх Президент раптом став багатшим на 1,5 млрд — це погано пахне»

Електронні декларації – це дуже зручний для громадян інструмент виявлення корупціонерів серед посадовців. За їх допомогою, переконаний народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв, можна, наприклад, виявити Президента, який замість служіння країні та громадянам, займається власним збагаченням.

Парламентар розповідає: «У випадку Петра Порошенка він та його оточення наполягають, що це законне збагачення, що в нього є багато компаній. Порошенко за минулий рік задекларував понад 1,5 мільярда гривень дивідендів від цих компаній.

Дуже погано пахне, коли громадяни дізнаються, що їх Президент раптом у стільки разів став багатшим».

Єгор Соболєв продовжує: «Я знаю Петра Порошенка з 1998 року, і він весь час був на посадах, де Конституція забороняє займатися бізнесом. Як він міг стати легальним доларовим мільярдером – це величезне питання».

Будь-яка людина, в якої є бодай невеликий бізнес, знає, що для успіху справи цим бізнесом треба займатися щодня, часто – без вихідних. Звідси питання – як може посадовець виконувати величезний обсяг державних обов’язків, який люди йому делегували, та при цьому бути успішним в бізнесі?

Єгор Соболєв підсумовує: «Моя думка – будь-який високопосадовець не повинен мати жодних бізнес-інтересів, тому що це завжди конфлікт. Я думаю, тут порочність – у поєднанні управління державою та бізнесом. Це різні професії».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини