Соболєв: «Керівництво спецслужб має пояснити, звідки у другого за рангом розвідника України мільйони доларів»

Депутат «Самопомочі» Єгор Соболєв вимагає негайного звіту від керівників спецслужб про ситуацію з незаконним збагаченням Сергія Семочка, екс-голови економічної контррозвідки СБУ, а зараз заступника голови служби зовнішньої розвідки. Також комітети Верховної Ради з питань оборони і з питань протидії корупції мають негайно відреагувати на ситуацію, яка склалася з високопоставленим співробітником спецслужб.

«Ми маємо виправити страшну історію, на яку Україні вказали журналісти», –  каже Соболєв.

«Ми розуміємо, чому мовчить Президент – таке призначення не могло бути без нього. Але ми не розуміємо, чому мовчить парламент».

Йдеться про розслідування команди Дениса Бігуса «Наші Гроші». Журналісти з‘ясували, що виходець з Ялти Сергій Семочко, який раніше очолював економічну контррозвідку Служби безпеки України, а нині – перший заступник голови зовнішньої розвідки, має статки у 8 мільйонів доларів, користується вертольотом і дорогими позашляховиками.

Соболєв наголошує: «Людина, яка відповідала за економічну контррозвідку, яка зараз відповідає за зовнішню розвідку, не мала жодного шансу отримати майно в таких розмірах, не продаючи національні інтереси України під час війни».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини