Соболєв: «Інформація про фальсифікації результатів перевірок е-декларацій потребує дуже серйозного розслідування»

Сьогодні Ганна Соломатіна, яка очолювала департамент фінансового контролю НАЗК, заявила, що її змушували фальсифікувати результати перевірок електронних декларацій. На переконання народного депутата «Об’єднання «Самопоміч» Єгора Соболєва, ця інформація потребує дуже серйозного розслідування, в тому числі і з боку парламенту.

«Пані Соломатіна розповідає, що на кожного посадовця, включно із народними депутатами, готувалися два висновки про те, що він порушує або не порушує закон. Їй вказували, які саме висновки вона має оприлюднити. До речі, вона також заявляє, що її викликали до Адміністрації Президента і вимагали, щоби вона узгоджувала висновки із АП», – зазначив Єгор Соболєв та додав, що саме така ситуація може бути однією із причин, чому за результатами перевірок електронних декларацій жоден топ-посадовець досі не притягнутий до відповідальності.

Відтак, Єгор Соболєв звернувся до народних депутатів, а особливо – членів Комітету із протидії корупції, який він очолює, щоби найбільш серйозну увагу приділити цим фактам.

«Це наша справа розібратися, чи хтось намагається топтатися по закону із запобігання корупції. І в наших з вами інтересах якомога швидше розібратися в цій історії», – наголошує Єгор Соболєв.

Він запросив Ганну Соломатіну на завтрашнє засідання комітету, яке відбудеться о 15:00 за адресою: Садова, 3 а, зала 330. «Як завжди, ми будемо працювати відкрито. Представники Національної агенції із запобігання корупції та Адміністрації Президента теж отримають запрошення. Як і Антикорупційне бюро», – підсумував Єгор Соболєв.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини