Соболєв: «Голова КС Шевчук проштовхнув скасування статті про незаконне збагачення»

За інформацією депутата «Самопомочі» Єгора Соболєва, за рішенням Конституційного суду про визнання неконституційною статтю про незаконне збагачення стоїть саме голова КС Станіслав Шевчук, і причини в нього дуже банальні:

«Є інформація, що чинний голова Конституційного суду хоче зараз отримати у власність великий маєток в престижному районі під Києвом. І скасування статті про незаконне збагачення дозволяє йому, як і будь-якому іншому посадовцю, спокійно декларувати нову власність і не мати обов’язку комусь щось доводити чи пояснювати».

Соболєв зауважує, що особистим «штовхачем» цієї справи був голова Конституційного суду Станіслав Шевчук. Людина, яка потрапила в КС після Майдану, коли парламент відкликав тих суддів, які надали Януковичу додаткові повноваження, і призначив нових людей, серед яких був Станіслав Шевчук.

«Люди, які з ним працюють, кажуть, що він перетворює суд на корупційний господарський суд. А це Конституційний суд, ви можете зайти на їхній сайт і подивитися, які рішення зараз розглядає Конституційний суд: про Приватбанк, про інші господарчі суб’єкти, які мали би бути предметом розгляду зовсім іншого суду».

Нагадаємо, що  КС визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання чиновників за незаконне збагачення.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини