Соболєв закликав депутатів не покривати тотальний саботаж у Генпрокуратурі

Постанова про недовіру Генпрокурору – це тест для кожного депутата на готовність миритися із саботажем розслідування терору Майдану. Про це з парламентської трибуни заявив голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції, член фракції Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв.

«Постанова про недовіру Генпрокурору Віталію Яремі – це тест для кожного з нас, чи будемо ми й надалі терпіти те, що в Україну не повернуто і не засуджено жодного представника тієї банди, що розстрілювала людей на Майдані та вчиняла економічні злочини проти держави», – зазначив депутат.

За словами Соболєва, вчора на засіданні профільного комітету представник Генпрокуратури констатував, що багатьом людям, які перебувають під санкціями Євросоюзу, досі не оголошено підозри.

«У мене велике прохання до моїх колег: давайте підтримаємо ініціативу про відставку пана Яреми, а натомість призначимо на посаду людину, яка насправді буде боротися з корупцією і поставить на місце топ-посадовців, котрі досі не зрозуміли, що Майдан переміг. Давайте підтримаємо постанову і припинимо покривати тотальний саботаж у прокуратурі», – наголосив парламентар.

Як відомо, вчора Єгор Соболєв ініціював збір підписів під постановою про висловлення недовіри та відставку Генерального прокурора України Віталія Яреми. Фракція Об’єднання «Самопоміч» повним складом поставила підписи під документом.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13026 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13027 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Новини