Соболєв: Торік до відповідальності притягнуто менше топ-посадовців, ніж за Януковича

Організована злочинна група на чолі з Віктором Януковичем, яка тероризувала Майдан, залишилася непокарана. Більше того, деякі її представники знову стали депутатами і перебувають у Верховній Раді. За таку ситуацію відповідальний чинний генеральний прокурор Віталій Ярема.

Про це заявив заступник голови фракції Об’єднання «Самопоміч», голова Комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв за підсумками звіту генерального прокурора Віталія Яреми у Верховній Раді.

«За минулий рік до відповідальності притягнуто менше топ-посадовців ніж в часи Януковича. І сьогодні люди які пришли до влади після Майдану, і які цю владу отримали тому, що люди віддали життя, вони продовжують схеми, вони продовжуть красти. І це пряма відповідальність Генерального прокурора», – наголосив депутат. А тим часом «пан Льовочкін і пан Бойко з великою увагою слухали доповідь генерального прокурора про те, як він розслідує злочини попереднього режиму».

Народний депутат зауважив, що розмови продовжують залишатися розмовами, а Генпрокуратура нічого не зробила, щоб зупинити корупцію в нинішніх органах влади.

Також, на його думку, нічого не зроблено для того, щоб очистити саму Генпрокуратуру.

«Коли саме керівництво Генпрокуратури не може пояснити, звідки у них стільки будинків, стільки квартир і землі, декларує мільйонні подарунки, що може бути зроблено з корупцією? Крім того, нічого не зроблено для того, щоб очистити Генпрокуратуру від тих людей, які укріплювали попередню владу», – наголосив Єгор Соболєв.

З огляду на це вимога фракції «Самопоміч» лишається простою: звільнити Віталія Ярему з посади генпрокурора, а нового обрати на відкритому конкурсі.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13025 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією