Соболєв наполягає на пришвидшенні запуску роботи Антикорупційного бюро

Антикорупційне бюро має сфокусуватися на зупиненні топ-корупційних схем. Про це під час брифінгу заявив заступник голови фракції «Об’єднання «Самопоміч», Голова Комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв.

Він зазначив, що звернувся до всіх парламентських фракцій та груп з проханням надати кандидатури трьох осіб до конкурсної комісії, яка проводитиме відкритий конкурс з обрання голови Антикорупційного бюро.

«Підібрати цього керівника потрібно якнайшвидше. І цей керівник стане певним мотором, що запустить роботу Бюро. Крім того, він повинен буде організувати подальший підбір людей в цей орган», – зауважив депутат.

За словами Соболєва, якщо до наступного вівторка фракції податуть кандидатури до конкурсної комісії, то в середу можна буде провести засідання комітету, а вже в четвер – запропонувати парламенту голосувати за відповідне рішення.

Парламентар вважає, що до складу конкурсної комісії повинні увійти незалежні експерти, які організують справжній конкурс і виберуть борця з корупцією номер один в Україні.

«Ми впевнені, що голоси для затвердження Антикорупційного бюро ми зберемо, політичну волю знайдемо, якщо у Президента і Уряду їх не вистачить – ми попросимо допомоги суспільства, як це було з іншими законами», – резюмував він.

Єгор Соболєв
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(16) ["name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["slug"]=> string(15) "anti-corruption" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(16) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(166) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(16) ["category_count"]=> int(166) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(38) "Боротьба з корупцією" ["category_nicename"]=> string(15) "anti-corruption" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Боротьба з корупцією