Смілянську медико-санітарну частину № 14 під’єднано до теплопостачання, і сьогодні заклад мають під’єднати до електромережі

Про це повідомив колектив Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14» Міністерства охорони здоров’я України. Це стало можливим після  проведення безстрокової акції протесту медичних працівників під стінами Верховної Ради та Кабінету Міністрів  України та завдяки підтримці народного депутата  України Ірини Сисоєнко.

Як повідомляли раніше, з початку року медики СМСЧ -14 працювали в холоді і без світла, не отримуючи заробітної плати. Нині заборгованість держави перед державною установою становить понад 13 мільйонів гривень.

Колектив СМСЧ -14 висловлює щиру подяку народному депутату України Ірині Сисоєнко. «Завдяки її небайдужості до чужої біди, завдяки її прагненню до справедливості, ми знову відчули себе рівноправними членами українського суспільства.

Незважаючи на те, що майже рік ми постійно боролися за своє місце під сонцем, стукали в усі двері, нас все одно не чули, йдеться у зверненні. Завдяки наполегливим діям Ірини Володимирівни колись доволі потужний медичний заклад, що зараз знаходиться у стані поступового занепаду, починає відроджуватися. Нам пообіцяли виплатити зароблену нами заробітну плату, і ми зможемо розрахуватися з боргами. Нам пообіцяли виділити кошти, і ми зможемо розрахуватися з боргами за комунальні послуги.  Сьогодні нам дозволили під’єднатися до мережі теплопостачання, і невдовзі пацієнти не будуть кутатися в безліч теплих ковдр, а персоналу буде комфортно працювати. Ми любимо свій заклад і хочемо, щоб він жив, хочемо виконувати свій професійний обов’язок, пов’язаний з глибоким покликанням душі! Адже медичний працівник – це навіть не професія, це – стан душі! І ми безмежно вдячні Вам, Ірино Володимирівно, за те, що відродили наші душі!»

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини