«Слуги олігархів борються із тими, хто говорить їм правду», – Олег Березюк

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» закликає владу припинити переслідування представників «Самопомочі» в органах місцевого самоврядування. За його словами, протягом останніх трьох днів на членів партії чиниться прямий тиск.

«Запоріжжя: голова обласного осередку, заступник голови облради – відкрита кримінальна справа, допити, тиск, безпринципний і безпричинний. Луцьк: голова обласного осередку «Самопомочі», секретар міської ради – нелегітимно відсторонена від обов’язків. Більше того, вчора суд відновив її повноваження, але та ж суддя вчора ввечері подзвонила і сказала, що рішення суду відмінено, бо вона не може жити під таким тиском. Житомир: міський голова вчора приїхав із Києва з наради, викликає секретаря ради, голову обласного осередку «Самопомочі», і каже писати заяву на звільнення, бо є наказ з Києва всіх із «Самопомочі» рвати. Львів: голова обласного осередку «Самопомочі», заступник голови обласної ради – моральні переслідування, збирання голосів про відсторонення від посади. Львів: безпрецедентний тиск на лідера партії, місто взяте в облогу.

Шановні слуги олігархів, ви часом ворога не переплутали? Ви відсторонюєте і боретеся з тими, хто говорить вам правду і допомагає зберегти стабільність і довіру до влади в цій країні? Чи ви так віддано служите олігархії і російській імперії, що забулися? Ви б’єте нас по щоці – ми підставимо другу, тільки для того, щоб зберегти цю державу!

Ми – маленька, слабка політична партія, але ми відстоюємо інтереси людей і будемо завжди поруч з ними. Бо джерело влади в цій країні – народ, а не олігархічна кліка. Пам’ятайте про це! Владу штовхають на шлях попередньої влади Януковича. Вона успішно прямує в це небуття. Зупиніться, бо горе вам буде!», – наголошує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини