Штаб Андрія Садового зумів відновити свій YouTube-канал

18 січня Youtube канал кандидата в Президенти Андрія Садового відновив свою роботу та зараз є доступним для всіх користувачів.

Нагадаємо, 15 січня штаб кандидата в Президенти Андрія Садового повідомив про хакерську атаку, внаслідок якої було отримано несанкціонований доступ до акаунту та знищений канал у YouTube.

“Наш штаб сконтактувався з головним офісом Google у Європі, в Дубліні. Ми вдячні підтримці цього сервісу, який в достатньо стислі терміни зміг повністю відновити вміст каналу та наш доступ до нього”, — повідомив представник штабу Андрія Садового Володимир Дедишин.

Хто безпосередньо вчинив атаку на канал, поки не відомо.

До речі, сьогодні на каналі вже опубліковано нове відео від Андрія Садового — Що робити з олігархами.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини