«Шахрайство і олігархічна нахабність переходять усі межі», – Олег Березюк про введення абонплати за газопостачання

Як зазначає голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк, першочергове завдання української влади сьогодні – негайна демонстративна відміна ганебного олігархічного рішення щодо введення абонплати за газопостачання.

«Введення так званої абонплати за газ, тим більше таким способом – ніщо інше, як олігархічна нахабність і вульгарне шахрайство. Мало того, що вони вкрали трубу, яку люди проклали за свої власні гроші, вони сьогодні ще й мають нахабство, використовуючи державні органи, за цю трубу з тих же людей брати гроші – прямо з кишені людей у кишеню олігарха або двох», – наголошує Олег Березюк.

Народний депутат переконаний, що державний орган, який має стояти на захисті українського споживача і регулювати тарифи та ціни, сьогодні служить не людям, а олігархам.

«Тому сьогодні, по-перше, НКРЕКП повинен відмінити своє рішення. По-друге, Кабінет Міністрів повинен подати судовий позов проти комісії щодо техніки нарахування, бо це – шахрайство і злочин. По-третє, склад НКРЕКП повинен бути повністю ротований, адже цим рішенням він цілком дискредитував себе як структура, яка має захищати українського громадянина.

Хочу сказати, що він вже відступив. О 10:17 год. прийняте рішення про призупинення дії їхнього наказу про запровадження абонплати. Але цього замало! Ця ганебна річ має бути відмінена», – наголошує голова фракції.

Поруч із першочерговим завданням, на думку Олега Березюка, парламент також повинен працювати над законами, які впроваджують зміни та працюють на розвиток країни в майбутньому: «Це закони про окуповані території, про зняття недоторканності, про Антикорупційний суд. НАБУ може робити мільйони справ, але якщо вони не будуть закінчуватися покаранням, ця держава приречена на вічну мишачу вовтузню олігархів проти олігархів, нібито за Україну, але змушуючи страждати людей.

Породження політичної корупції починається на виборах. Дострокові парламентські вибори для країни зараз – це знищення інституційної держави на користь ворогу. Тому, якщо цей парламент збирається коли-небудь іти на вибори, він має прийняти закон про вибори на пропорційній основі з відкритими списками».

«Парламент має працювати над завданнями розвитку України, а олігархічне нахабство має бути негайно зупинене», – підсумовує Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини