Сергій Кіраль: «Час переходити від символічних дій до конкретних санкцій»

Верховна Рада підтримала постанову, в якій звернулася до парламентів іноземних держав, світових лідерів, членів міжнародного співтовариства у зв’язку з протиправним вироком російського суду щодо незаконно утримуваного в федерації українця Романа Сущенка. Мета ухваленого документа – консолідація міжнародної спільноти у боротьбі проти агресивної політики Росії.

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» проект постанови підтримала. «Також закликаю долучитися до збору коштів родинам наших в’язнів та поінформувати, що українською делегацією у ПАРЄ буде ініційовано термінові дебати з цього питання уже за два тижні», – акцентує народний депутат від «Самопомочі» Сергій Кіраль.

Він зауважує: «Заочно хочу нагадати, що ми не повною мірою як держава використовуємо санкційні інструменти. Депутатами від «Самопомочі» було ініційовано ухвалення так званого «акту Магнітського». Це є одним з тих інструментів, який запроваджує персональні санкції проти тих російських громадян, які безпосередньо причетні до знущань, засуджень, винесення несправедливих вироків».

Народний депутат продовжує: «Ці законопроекти фактично вже пройшли обговорення в Комітеті з питань національної безпеки та оборони». Мова, зокрема, про звернення Верховної Ради України до Ради національної безпеки та оборони, Президента України невідкладно розглянути накладення санкцій на більш ніж п’ятдесят російських громадян, які причетні до злочинів проти громадян України, громадян інших країн.

«Колеги, давайте переходити від символічних дій до конкретних санкцій», – звертається Сергій Кіраль до народних депутатів.

Сергій Кіраль
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини