Семенуха: «Замість змагання ідей і програм, українцям нав’язують битву аналізів»

«Понад тиждень українці спостерігають за змаганням форм, а не змісту. Замість конкуренції  ідей, програм, алгоритмів вирішення важливих проблем, штаби обох кандидатів нав’язують громадянам «битву аналізів». Відбувається це передовсім тому, що ані Порошенку, ані Зеленському немає що демонструвати суспільству»,  – заявив народний депутат Роман Семенуха, коментуючи перебіг міжвиборчих перегонів.

За словами народного депутата, чинний Президент мав би прозвітувати перед українцями про свої п’ять років управління державою.

Адже у 2014-му він отримав колосальну підтримку і кредит довіри у першому турі виборів.

«На жаль, Адміністрація Президента цю довіру системно нищила. Так само, як і державні інституції,  – зазначив Семенуха. – Тому підтримка Зеленського – це насамперед протест проти чинного Президента».

Своєю чергою, кандидат у Президенти, який отримав третину голосів виборців, мав би демонструвати свої цінності, вести дискусію стосовно суті, а не форми.

«Однак, замість дискусії людям  пропонують імідж Голобородька. На жаль, це голос не за майбутню реальність, а лише за мрію.  Усі попередні зачарування українців завершувались колосальним розчаруванням: як це було за Ющенка у 2004-му чи Порошенка у 2014-му», – зазначив Роман Семенуха.

«Політики – це менеджери, яких українці наймають на роботу. А тому українцям потрібно навчитися не зачаровуватися ними, а ставитися вимогливо», – підсумував народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини