Семенуха: «Владні «перемоги» – це спроба приховати бідність людей»

За владними «перемогами» маскують катастрофічний стан української економіки,  переконаний депутат від  «Самопомочі» Роман Семенуха: «Створення єдиної помісної української православної церкви –  безперечно  важлива  історична подія. Це заслуга  духовенства і багатьох поколінь українців, які вибороли це право. Але чому сьогодні цю важливу історичну подію так  брутально використовує Президент країни? Чи не з метою  прикрити бідність, адже саме  за часів президентства Порошенка Україна стала однією з найбідніших країн Європи».

Семенуха наголошує: величезний вотум довіри, який український народ дав Президенту під викликом російської агресії, на жаль, втрачений. Так само втрачено час, який мав би піти на справжні структурні реформи в економіці  і на п’ятий рік президентства дав би вже відчутний соціально-економічний ефект.

 «Що насправді відбувається з економікою країни? Зростають борги із заробітної плати – тільки з початку цього року на понад півмільярда гривень. Зростає рівень безробіття,  і попри величезну трудову міграцію, яку сьогодні переживає Україна, тільки за листопад кількість безробітних збільшилась на 30 тисяч осіб. Водночас уряд провалює власний план зі збору єдиного соціального внеску. І якщо не зробити чергового перегляду дефіциту Пенсійного фонду України, це означає, що збільшується ризик затримки виплат пенсій вже наступного року. І це справжній вирок так званій  розпіареній пенсійній реформі Гройсмана»,- зазначив народний депутат Роман Семенуха. 

 Скорочуються золотовалютні резерви, зростає негативний торговельний баланс,  і це означає, що економіка стає все більш імпортозалежною, тиск на національну валюту буде лише посилюватися.  Негативне торговельне сальдо становить майже 8 млрд доларів, а за прогнозами уряду, які закладені в макроекономічні показники бюджету 2019 року,  ситуація буде лише погіршуватися. І це при тому, що 2019 рік – рік пікових виплат щодо боргових запозичень на понад 400 мільярдів гривень. Саме таку суму українці мають виплатити наступного року.

Семенуха зауважує, що уряд мав би реагувати негайно: стимулювати розвиток тих секторів економіки, які справді готові забезпечити економічне зростання, зменшувати тиск на бізнес, стимулювати створення нових робочих місць.

«Тільки реальне зростання української економіки на 5-7% ВВП і більше може забезпечити мінімальні соціальні потреби. Натомість всім громадянам України сьогодні очевидно, що уряд не здатен керувати державою».

Роман Семенуха, як і вся «Самопоміч», звертається до українців: «Шановні українці, наступний рік –  це унікальний шанс для нас всіх з вами мирним конституційним способом обрати нову владу, нового Президента, який справді буде служити людям, обрати нову Верховну Раду, яка разом з новим урядом дасть справжні економічні свободи, внаслідок яких ця країна з країни бідних людей, яка керується олігархами,  стане країною середнього класу з потужною економікою».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини