Семенуха: «Це просто профанація і, більш того, органи місцевого самоврядування просто страждають від такої децентралізації»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» не буде підтримувати зміни до Бюджетного кодексу. Позицію політсили озвучив депутат Роман Семенуха. Причина в тому, що більшість правок «Самопомочі», які, зокрема, посилювали би місцеві бюджети і органи місцевого самоврядування, на жаль, не були враховані.

«Попри те, що ми чуємо палкі промови про децентралізацію і збільшення повноважень… Так, повноваження і обов’язки місцевого самоврядування  збільшуються, але жодним чином Верховна Рада не посилює спроможність. Тобто, пропозиція була дуже проста – дати змогу громадам більше збирати і залишати податків на місцях. А інакше це просто профанація і, більш того, органи місцевого самоврядування просто страждають від такої децентралізації», – заявив Семенуха.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини