Семенуха: «Це бюджет проїдання і побудови поліцейської держави»

Депутат «Самопомочі» Роман Семенуха наголошує, що бюджет-2019 ганебний і нереалістичний, в якому виграють лише силовики і можновладці.  

«СБУ, МВС майже на 25% пропонується збільшити видатки, ГПУ на 6%, хоча, навпаки, мали би зменшуватися за рахунок  перерозподілу на Державне Бюро розслідувань. Але водночас, коли збільшується на чверть на поліцейську державу, ми бачимо колосальне недофінансування освітніх субвенцій, медичних субвенцій».

Однак,  коли йдеться про армію, то обіцянки уряду вкрай різняться з реальним станом речей, зауважує Семенуха.

«Якщо подивимося на солдата зі зброєю – все залишається дуже сумним. З 80-ти млрд грн на оборонулише 16 млрд грн йде на модернізацію і закупівлю нового озброєння. Це так само, як і попереднього року. На будівництво житла для військовослужбовців передбачається ще менше коштів, ніж в поточному році».

Депутати весь час розповідають, як турбуються про молодь, а коли справа дійшла до реальних кроків, то в бюджеті  на молодіжне кредитування закладається замість 35 млн грн поточного року,  лише 27 млн грн.

Пенсіонерів влада «любить» так само. Семенуха заявляє:

«Збільшення дефіциту Пенсійного фонду зі 139-ти до 166.5 млрд грн за рахунок чого і кому – невідомо.  Ми передбачаємо, що уряд з Адміністрацією Президента будуть роздавати перед виборами в березні по якійсь сотні гривень».

Нардеп наголошує – дії уряду дисонують з обіцянками робити все для людей. Єдина надія, що бюджет-2020 формуватиме вже нова влада.

  

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини