Семенуха: «Стереотип про «східняків» та «західняків» зруйнується тоді, коли українці зможуть подорожувати країною»

«Нам потрібно познайомитися один з одним. Ми й досі, за 28 років незалежності, так і не бачили повноцінно один одного. Чимало українців і досі мають стереотипи про  «західняків» та «східняків»,  і зруйнувати  їх можна тільки тоді, коли люди матимуть змогу подорожувати країною», – про це заявив народний депутат Роман Семенуха в інтерв’ю виданню «Рівне вечірнє». 

Зокрема, народний депутат зазначив, що в Україні сьогодні немає авіасполучення навіть між містами-мільйонниками, потяги їдуть невиправдано довго, а між частиною обласних центрів навіть немає доріг.

“Ситуацію можна і треба змінювати негайно, – заявив народний депутат. – І лідер «Самопомочі» – кандидат в Президенти Андрій Садовий має розуміння, як саме «зшити» Україну дорогами, мостами та аеропортами».

За словами Семенухи, йдеться про відновлення роботи внутрішніх аеропортів та перетворення їх на сучасні сервісно-логістичні центри через інструменти приватно-державного партнерства та створення національного лоукост-перевізника. Також в планах у Андрія Садового – створення умов для розвитку річкових перевезень через прозоре регулювання роботи водного транспорту.

«Досвід Львова, який завдяки Садовому увійшов у сотню найбільш відвідуваних міст світу та став одним з найякісніших за рівнем життя міст України, потрібно розповсюдити на всю країну», – підсумував народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини