Семенуха: «Штаб Петра Порошенка готує масовий підкуп виборців»

«З усіх куточків України «Самопомочі» повідомляють про  масову сплановану організацію підкупу виборців, яка сьогодні ведеться штабом Петра Порошенка», – заявив під час засідання Погоджувальної ради народний  депутат  від «Самопомочі» Роман Семенуха.

Він  звертається  до штабу Порошенка з нагадуванням згадати  уроки історії: коли в українців забирають вибір,  як відбувалося в 2004 році і в 2013-2014, це закінчується дуже погано для тих, хто намагався це зробити.

«Ми вимагаємо негайної реакції і припинення будь-яких спроб сфальшувати вибори шляхом масового підкупу голосів. Дуже добре, що сьогодні це помічає міністр внутрішніх справ, але дуже прикро, що міністр внутрішніх справ не помічав цього раніше під час виборів до ОТГ, довиборів до парламенту тощо. 

Якщо міністр внутрішніх справ має щирі наміри, то вже сьогодні мають бути притягнуті до відповідальності  люди, які в регіонах збирають дані і фактично вибудовують фінансову піраміду, щоб спотворити результати виборів».

«Наступна сесія є останньою перед виборами Президента. Сьогодні чимало людей покладають ледь не останню надію на ці вибори, адже це фактично єдиний мирний спосіб конституційно обрати іншу владу. Обрати ту людину, яка нарешті усуне олігархів від ухвалення  державницьких рішень, яка зшиє і модернізує країну. Людину, яка забезпечить умови для сталого економічного зростання і появи в Україні середнього класу». 

Але попри вибори, на думку Романа Семенухи, Верховна Рада  має виконувати свої конституційні обов’язки і ухвалювати важливі для громадян та держави рішення. 

«Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги становить близько 55 млрд грн станом на грудень. Хіба це не вирок уряду  і новим вимогам Мінсоцполітики щодо надання субсидій?»

«Самопоміч » вимагає ухвалення невідкладних рішень:
 Закон про податок на виведений капітал замість податку на прибуток. Саме це забезпечить додаткове зростання ВВП, знизить адміністративний тиск на  бізнес.
 Розгляду у другому читанні законопроекту 6489, що знижує драконівські штрафи для бізнесу, якими сьогодні кошмарять всю Україну Держпраці та представники Пенсійного фонду.
 Подовження пільгового періоду розмитнення авто на єврономерах.
 Закон щодо пенсій військовим пенсіонерам.
 Ухвалення нового виборчого кодексу, який ліквідує мажоритарну систему, відкриє списки, аби люди мали змогу голосувати і за партію, і за людину.

«Не має такого бути, коли окремі кандидати, вкладаючи декілька мільйонів доларів в кожен мажоритарний округ, фактично інвестують в обрання депутатом. Саме мажоритарна система стала запорукою побудови олігархічної системи, яка 20 років панує в державі, зробила  її найбіднішою в світі. Виборчий кодекс, відкриті списки дадуть шанс на оновлений парламент».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини