Семенуха: «Саме від нас, українських громадян, залежить, якою буде країна після 31 березня»

Новини, що стосуються виборів Президента України, які відбудуться за декілька тижнів, дедалі більше нагадують новини з фронту. Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха деталізує: «СБУ масово прослуховує кандидатів у Президенти, кандидати у Президенти масово використовують «тітушок», дезінформацію, дискредитацію та інші методи для знищення своїх опонентів. Різні правоохоронні органи втягнуті у діяльність та протистояння передвиборчих штабів двох кандидатів».

Крім того, штабами двох кандидатів у Президенти нині створюється найбільш масштабна за часів незалежності України мережа з підкупу виборів. Її вартість, за різними оцінками, становить більш як 1 мільярд гривень. Парламентар наголошує:

«Про яку законність та легітимність президентських виборів може йти мова, якщо фактично два кандидати готуються до безпрецедентної фальсифікації виборів?! За чий рахунок цей бенкет? Гроші – це наслідок системного пограбування на мільярди гривень платників податків, коштів з державного бюджету, насамперед, з оборонного бюджету».

Сьогодні, незважаючи на численні ініціативи фракції «Об’єднання «Самопоміч» зробити оборонний бюджет прозорим та відкритим, він залишається найбільш закритою частиною державного бюджету.

Роман Семенуха підсумовує: «Те, що стало відомо через розслідування команди Бігуса, тільки вершина айсберга. Неможливо побороти корупцію в державі, якщо її очолюють найвищі посадові особи разом з керівниками правоохоронних органів. Є єдиний мирний спосіб конституційно притягнути їх до кримінальної відповідальності та усунути від влади – зробити свій вибір 31 березня під час виборів Президента.

Саме від нас, українських громадян, залежатиме, якою буде країна після 31 березня».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини