Семенуха: «Результати голосування – це вирок президентству Петра Порошенка»

31 березня Петро Порошенко отримав червону картку від українців, вважає депутат «Самопомочі» Роман Семенуха:

«Результати голосування – це вирок урядуванню Петра Порошенка. Це червона картка.  Бо протягом 5 років системно нищилася довіра людей, всі державні інституції без винятку. Результати виборів – це протест громадян України. Але це також і бажання змін, без яких країна не може  рухатися вперед».

Семенуха наголошує:
«Чинний Президент потрапив  у другий тур насамперед завдяки підкупу виборців – це і монетизація субсидій, яка тільки у березні була проведена, це і одноразові подачки пенсіонерам, і багато іншого».

Також нардеп зауважує, що далі Україну чекають непрості три тижні  і  вже зрозуміло, що здаватись чинна влада наміру не має. Водночас друга каденція Порошенка – точно буде тотальним закручуванням гайок, згортанням демократичних свобод. Тому нині головний виклик для країни  –  не допустити подальшої узурпації влади олігархами,  і парламент тут має відіграти вирішальну роль.

«Хто би не був обраний Президентом, важливо пам’ятати – ми живемо в парламентсько-президентській республіці. Для «Самопомочі» принципове завдання – провести до парламенту якомога більше представників демократичної опозиції для того, щоб втілювати необхідні економічні і соціальні перетворення», – підкреслює Роман Семенуха.

«Вірю, що українці не дадуть нікому – ані Порошенку, ані Зеленському – узурпувати владу, сфальшувати вибори», – підсумував народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини