Семенуха: “Пропозиція підняття трудового стажу сьогодні — це ніщо інше, як підвищення пенсійного віку”

“Абсолютно справедливо, що нарешті Уряд готовий виконати своє домашнє завдання і скасувати ганебний дискримінаційний 15% податок для працюючих пенсіонерів. Але боронь Боже ставити це в залежність від прийняття пенсійної реформи.

Це було обіцяно попереднім урядом!” – депутати фракціі “Самопоміч”. 

Депутати фракціі “Самопоміч” звертають увагу на те, що озвучено Прем’єр-міністром, а саме – збільшення страхового стажу, це є нічим іншим, як підвищенням пенсійного віку. “Цього не можна допустити за жодних обставин. Я звертаюсь до всіх колег, до всіх фракцій: ми маємо зробити все, і змусити Уряд знайти у такий спосіб гроші, щоб жодним чином, ні у який спосіб не піднімати пенсійний вік. Зараз, згідно статистики, чоловіки, наприклад, не доживають до того віку. Тобто, такий крок є неприпустимим за будь-яких умов”- сказав Роман Семенуха.

“Будь-яка пенсійна реформа на нашу точку зору має починатись з аудиту. Прозорого публічного аудиту Пенсійного фонду. Сьогодні українці, платники податків, витрачають 3 мільярди гривень на адміністрування Пенсійного фонду. Я переконаний, що цю цифру можна суттєво скоротити. Для порівняння – на центральний апарат МВС ми витрачаємо з вами 1,2 млрд. грн. 

Наступне: ми нарешті маємо створити єдиний прозорий реєстр одержувачів всіх соціальних виплат, насамперед, по пенсіям. Це дасть нам змогу забезпечити прозорість, побороти пенсійний туризм, побороти виплат мертвим душам. 

І найголовніше, що має бути в кінці пенсійної реформи. Вона має забезпечити людям прозорість, щоб всі бачили, як проводяться нарахування, друге – це справедливість, щоб скільки заробив, як пропрацював своє життя, стільки і отримуєш. І гідність. Треба чесно сказати, що без запровадження другого рівня накопичення не буде гідної пенсії. Про це треба чесно говорити” – наголосив народний депутат.

object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини