Семенуха:  «Поки в парламенті тільки говорять про відкриті списки, «Самопоміч» вже почала їх формувати»

Про це народний депутат від фракції «Об`єднання  «Самопоміч» заявив під час ефіру одного  з українських телеканалів, коментуючи внутрішні праймеріз, що вже розпочалися на обласних конференціях партії. 

Зокрема, Роман Семенуха зазначив, що на парламентських виборах «Об`єднання  «Самопоміч» представить 80% нових облич, які раніше не були у політиці.

«Громадські активісти, експерти, представники областей України – ми хочемо, щоб вся Україна була залучена до процесу формування майбутнього виборчого списку нашої політичної партії». 

У той же час чинні депутати фракції,  за словами Романа Семенухи, будуть проходити жорсткий відбір. Спочатку за мандат довіри вони боротимуться всередині партії. 

«За результатами таких праймеріз  депутати продовжать боротьбу за довіру своїх виборців. Це найбільш відкритий та логічний процес формування списків, де не буде темних конячок та невідомих виборцю осіб. Адже той, хто хоче отримати довіру виборців, насамперед має отримати підтримку всередині партії», – підсумував народний депутат.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини