Семенуха: «Імплементація Мінських домовленостей – це капітуляція України»

«На сьогодні адміністрація чинного президента і сам чинний президент не мають жодної уяви як чинити опір Росії і вигравати війну», – вважає депутат «Самопомочі» Роман Семенуха. Висновки такі випливають із заяв, які лунають від команди глави держави.

Зокрема, секретар РНБО О. Данилюк говорить в інтерв’ю, що в принципі вони налаштовані імплементувати в повному обсязі Мінські угоди, які навіть угодами не є – це домовленості, бо вони не ратифіковані парламентом. На думку Семенухи,  це означає, що сьогодні, на жаль, жодної власної, суб’єктної позиції в адміністрації президента немає. Більш того, вся політична частина Мінських домовленостей – це абсолютний шлях до капітуляції:

«Якщо сьогодні О. Данилюк, секретар РНБО, говорить про готовність імплементувати Мінськ, я застерігаю».

Також Семенуха пообіцяв: «Якщо завтра «Слуга народу» буде в парламенті імплементувати Мінські домовленості, а називати це треба своїми іменами – це зміни до Конституції, щоб надати окремим областям Донеччини і Луганщини особливий статус, фактично легалізуючи бойовиків, місцеві так звані суди, прокуратуру  тощо – то «Самопоміч» буде чинити опір і битися у будь-який спосіб. Бо це ніщо інше як капітуляція».

Романа Семенуху також дуже непокоять  заяви, які лунають від президентського оточення що у бік Польщі, що у бік Росії: «Я не хочу, щоб мою країну називали жертвою. Це таке позиціонування, ніби ми програли, склали лапи і все. Ні! 

Президент Зеленський і його команда – це велике біле простирадло, бо мало про що говорилося під час президентських виборів. Але сьогодні цей білий проекційний екран починає заповнюватися інформацією. І до цієї інформації є багато питань».

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини