Семенченко продовжує наполягати на створенні ТСК по Іловайську

Нам потрібен закон про Тимчасові слідчі комісії, який надасть депутатам реальні повноваження. Про це заявив депутат фракції «Самопоміч» Семен Семенченко.
“Наразі ми не можемо зобов’язати з’явитися будь-яку посадову особу, ми не можемо отримати багатьох документів. Наші повноваження обмежені. І хоча важко уявити як наприклад Генерал армії США проігнорував би виклик на засідання Сенату. У нас все поки-що інакше”, – констатує він.

Семенченко зауважив, що очікуючи ухвалення нового закону про ТСК, депутати фракції намагаються працювати й у тому правовому полі, що є зараз.

“Ми направили від імені фракції «Самопоміч» звернення до інших фракцій направити своїх депутатів для роботи у ТСК по Іловайській трагедії. Мета цієї комісії не дати поховати справу по котлу ще до cуду. Крім того, ми пропонуємо створити ТСК і по Дебальцево, адже минуло вже більш ніж півроку, і мною вже було направлено звернення до керівника Комітету з питань оборони”, – зазначив нардеп.

В той же час, він висловив переконання, що ВР не може брати на себе слідчі функції і обов’язки працівників ГПУ, СБУ та МВС.

“Тому, перезавантаження правоохоронної системи – одне з ключових завдань. Без працюючих СБУ, ГПУ та МВС – винні у військових трагедіях так і не будуть притягнені до відповідальності”, – зауважив він.

object(WP_Term)#13147 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13148 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни