Семенченко засудив ідею спільного з РФ патрулювання підконтрольних ДНР та ЛНР територій

“Окупантів треба гнати геть, а не влаштовувати з ними спільні патрулі”, – про це заявив член фракції «Об’єднання «Самопоміч», Перший заступник Комітету з питань національної безпеки і оборони, комбат Батальйону Донбас Семен Семенченко.

Він зазначив, що не погоджується з намірами організувати спільне із російськими військовими патрулювання підконтрольних терористам територій Донецької та Луганської областей.

“Я з цим не згоден. Цього не буде. Як перший заступник голови комітету підтримую ініціативу термінового скликання засідання комітету ВР з питань безпеки та оборони”, – констатував Семенченко.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13018 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини