Семенченко: «Закликаємо донецьку поліцію та спецназ боротись з контрабандою, а не залякувати активістів блокади»

Сьогодні працівники донецької поліції та спецназу заблокували на виїзді з блокпосту біля м. Бахмут волонтерів та учасників блокади торгівлі з окупантами, які повертались до Маріуполя та Кривого Рогу для ротації. Автобуси було затримано поблизу Костянтинівки та Часов’яр.

Правоохоронці впродовж півтори години перевіряли документи,  обшукували особисті речі, мобільні телефони волонтерів та активістів, серед яких – ветерани добровольчого батальйону «Кривбас». Також працівники поліції попередили, що на місце події приїде їхнє керівництво та затриманих доставлять у відділок.

Завдяки втручанню ветеранів та народних депутатів України Семена Семенченка і Тараса Пастуха вдалось звільнити волонтерів та активістів блокади, аби вони безпечно дісталися додому. Водночас відома волонтерка з Маріуполя Маша Українська розповіла, що не зважаючи на залякування, після нетривалого відпочинку волонтери повернуться на допомогу учасникам блокади.

«Поліція та спецпризначенці повинні займатись своїми прямими обов’язками, боротьбою з контрабандою, контрафактом, перешкоджанням фінансування терористів. Залякування волонтерів та активістів має бути зупинене», – зазначив Семен Семенченко.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни