Семенченко: У районі 29 блокпоста зосереджена бронетехніка окупаційних військ, за даними розвідки, більше 50 одиниць

Семенченко повідомляє про зосередження бронетехніки окупаційних військ у районі 29 блокпосту та наполягає на доповіді начальника Генштабу на засіданні профільного комітету Парламенту. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«У районі 29 блокпоста зосереджена бронетехніка окупаційних військ, за даними розвідки, більше 50 одиниць (безперешкодно пройшли з Луганська минулої ночі).

На нашій території працюють кочують міномети противника. Вчора по блокпостах відпрацювали всім чим можна, сьогодні стрілянина епізодична. Чекаємо. Армія, Нацгвардія, батальйон Донбас. Як комбат – перебуваю з хлопцями, ми готові до відбиття удару», – повідомляє нардеп фракції «Самопоміч», комбат «Донбасу» Семен Семенченко.

Також віз зазначив, що як перший заступник голови комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони – проводить на місці перевірку забезпечення та озброєння бійців.

«Картина маслом. Розглянемо підсумки на комітеті, як розрядиться ситуація на фронті», – констатує Семенченко.

Крім того, нардеп наголошує на необхідності заслухати начальника Генштабу на засіданні комітету.

«Начальника Генштабу треба запрошувати на комітет, щоб заслуховувати інформацію про те, що, взагалі, відбувається в аеропорту, на 31 та 29 блокпостах – де авіація, де координація, і що ми зробили за час “перемир’я”», – зазначає комбат, підкреслюючи, що знову є інформація про те, що російські війська перекинули додаткові сили в район дислокації українських військ.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13022 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13023 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни