Семенченко: Призивати невмотивованих до служби людей неправильно

Не можна мобілізувати невмотивованих, тоді як чимало добровольців не можуть знайти собі застосування. Про це заявив командир батальйону «Донбас» і народний депутат від фракції Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко.

«Одна з основних проблем мобілізації в тому, що військове керівництво здійснює призов в армію тих, хто не хоче служити. Призивати невмотивованих до служби людей неправильно, але не всі це розуміють. Досвідчені кадрові офіцери усвідомлюють, що не можна працювати з невмотивованими людьми, тоді як купа добровольців сидить на місці і не може знайти собі застосування», – констатує Семенченко.

За його словами, добровольців справді чимало, зокрема на вступ до батальйону “Донбас” – потрійний конкурс на місце.
«У нас зарплата добровольців – 980 гривень, і тим не менше люди хочуть воювати», – стверджує комбат.
Також він зазначив, що проблемою є інформаційні провокації, через які зривається мобілізація, підривається довіра до командирів та добровольчого руху.

«На жаль, у цьому беруть участь і багато наших вітчизняних ЗМІ, зовсім забувши: якщо в Києві тихо і спокійно, це не означає, що в країні немає війни. Таких чуток багато: всіх пустять на м’ясо, армія розбещена, йти на фронт ніхто не хоче. Через поширення таких чуток і виникають проблеми з мобілізацією”, – зазначив Семенченко.

Семен Семенченко
object(WP_Term)#13028 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#13029 (16) { ["term_id"]=> int(13) ["name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["slug"]=> string(7) "defense" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(13) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(127) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(13) ["category_count"]=> int(127) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(45) "Обороноздатність країни" ["category_nicename"]=> string(7) "defense" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#13030 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Обороноздатність країни