Семенченко ініціює навчання для партизанів-добровольців

Українська військова організація створить три центри підготовки інструкторів для територіальної оборони та партизанського руху. Про це повідомив Семен Семенченко.

Відповідні центри розміщуватимуться у Львові, Харкові та Дніпропетровську. Там готуватимуть парамедиків, снайперів, гранатометників, також буде проведена тактична, вогнева та саперна підготовка добровольців. За словами комбата “Донбасу” на зборах організації було прийнято також рішення про створення інформагенства для протидії російській пропаганді.

Нагадаємо, Семенченко – №2 у списку Об’єднання “Самопоміч”.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини