Семенченко ініціює навчання для партизанів-добровольців
news56 news56

Українська військова організація створить три центри підготовки інструкторів для територіальної оборони та партизанського руху. Про це повідомив Семен Семенченко.

Відповідні центри розміщуватимуться у Львові, Харкові та Дніпропетровську. Там готуватимуть парамедиків, снайперів, гранатометників, також буде проведена тактична, вогнева та саперна підготовка добровольців. За словами комбата “Донбасу” на зборах організації було прийнято також рішення про створення інформагенства для протидії російській пропаганді.

Нагадаємо, Семенченко – №2 у списку Об’єднання “Самопоміч”.

object(WP_Term)#5339 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(2495) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(2495) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини