Семен Семенченко: «За рахунок закриття митних схем можна вдвічі підвищити пенсії»

Близько 150-170 мільярдів гривень втрачає Україна через контрабандні схеми на митниці. Цього, акцентує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко, досить, аби на 50-60% одразу підвищити пенсії українцям. Він додає: «Ми ще не говоримо про контрабанду наркотиками, незаконну торгівлю з окупованими територіями».
«У нас в країні, на жаль, при владі вже довгі роки банда крадіїв та олігархів, – зауважує народний депутат. – Крадії стають олігархами тощо, і всі ці потоки розподілені».
Відтак, урядові заяви та плани щодо співпраці на митниці Кабміну та Міністерства внутрішніх справ для боротьби з контрабандою Семен Семенченко оцінює, по-перше, як піар перед виборами. По-друге, на його переконання, це розраховано на «доїння» сусідньої структури.
Народний депутат акцентує: «Давайте подивимося, хто зараз їх контролювати збирається. Гройсман – людина, яка керувала Кабміном, поки незаконно йшла торгівля з окупованими територіями. Аваков керує структурою, яка займається «дахуванням» проституції, наркотиків, нелегальних казино».
Парламентар переконаний, що потрібно налагодити управління українською митницею із залученням іноземних фахівців. 
 Він пояснює: «Це нормальне явище. Є британські консалтингові компанії, американські, які можуть налагодити прозору систему за невеликий відсоток – офіційно, прозоро, і можна порівняти, скільки у нас буде грошей у бюджеті. Інший варіант – це, звичайно, необхідно посадити спочатку пласт одних чиновників, щоб іншим не кортіло».
«Але це шляхи, як вирішити. Поки я бачу передвиборчі історії, піар, «передахування», – підсумовує Семен Семенченко. – Крім того, я думаю, що всередині влади перед виборами неспокійно, немає консенсусу і потім у них буде торгівля».

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини