Семен Семенченко: «Усі ми маємо захистити добровольців!»

Сьогодні Апеляційний суд Донецької області відмовився віддавати на поруки народним депутатам від «Об’єднання «Самопоміч» Єгору Соболєву, Тарасу Пастуху, Семену Семенченку або перевести під домашній арешт добровольця батальйону «Донбас» Олександра Новікова (позивний «Хаммер»).

«Олександр Новіков народився у Макіївці, а у 2014 році чітко заявив про свій вибір, ставши активістом проукраїнської самооборони, а потім одним з добровольців «Донбасу». Воював, брав участь у боях при звільненні Лисичанська, Попасної. Потім він був одним з тих, хто першим вийшов на площу Конституції 17 жовтня», – розповідає Семен Семенченко.  

Після активної участі в акції, що розпочалася у жовтні в центрі Києва, Новіков ще з двома організаторами були захоплені донецькими спецпризначенцями, вивезені до Маріуполя та на закритих судах відправлені до місцевого СІЗО.

«Справа повністю сфабрикована, там немає жодного доказу, – акцентує Семен Семенченко. – Повне беззаконня. Практика показує, що майже по всій країні поліцейські, судді, прокурори відмовляються виконувати злочинні накази. І тільки у Донецькій області знаходяться люди, які – на гачку в СБУ та виконують ці злочинні накази».

Народний депутат додає: «Ми домовилися, що час, поки діє міра запобіжного заходу, Новіков використає, аби виявляти у СІЗО військових, про яких мало хто знає, які незаконно утримуються там без будь-яких доказів. Навіть зараз він працює на благо України».

«Я впевнений, що скоро Саша вийде, а Луценко, Порошенко, судді, прокурори, слідчі, що фабрикували цю справу, сядуть, – підсумовує Семен Семенченко. – Ми беремо на себе зобов’язання не забути нікого, тому що непокаране зло повертається. Ці люди у 2014 році захистили нашу країну. Тому зараз ми всі маємо захистити хлопців».  

 

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини