Семен Семенченко: «Чого чекати від чужих, якщо свої заривають в скотомогильники речі загиблих бійців?»
Коментуючи те, що нещодавно на території фермерського господарства у Дніпропетровській області волонтери знайшли закопаними десятки мішків з речами загиблих під Іловайськом українських бійців, народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Семен Семенченко зауважує: «У 2014 році місцевий начальник міліції привіз 38 мішків з тим, що було на бійцях, в їхніх кишенях, на територію місцевого радгоспу та залишив начебто сушитися. Він нікому нічого не сказав та пропав на чотири роки.
За словами волонтерів, усі ці речі були зариті на території скотомогильника. І там все це пролежало чотири роки. Їх розтягували бомжі, розривали собаки, поки місцеві фермери не подзвонили знайомим волонтерам. Волонтери приїхали, за запахом все дуже швидко відшукали, викликали поліцію і була заява, що це речі з машини з останками 98 загиблих у Іловайську хлопців, яка прийшла у Дніпро ще у 2014 році. Поки важко сказати, до яких підрозділів мали відношення ці речі».
Народний депутат продовжує: «Ті, хто розвалював країну та армію до 2014 року, у 2014-му повтікали, а хлопці-добровольці зупинили Путіна та дали можливість, час на відновлення армії. І ось так у нас шанують пам’ять героїв! Хрестики, нагороди, дитячі листи, особисті речі, всю пам’ять – в скотомогильники. І так ведуть себе не німецькі чи російські фашисти, а начебто українці».
«Чого нам чекати від чужих, якщо свої зі своїми таке роблять? – акцентує Семен Семенченко. – Якщо, не дивлячись на чотирирічні обіцянки трьох генеральних прокурорів, досі немає суду ні по Іловайську, ні по Дебальцевому? Якщо на четвертому році війни в країні всі в’язниці забиті добровольцями та військовослужбовцями?»
За словами народного депутата, волонтери, з якими він розмовляв цими днями, впевнені, що це не єдине таке поховання. Відтак, Семен Семенченко звертається до жителів Дніпропетровщини: «Якщо до вас у 2014 році якась тварюка у погонах привозила щось подібне просушитися та потім пропала, будь ласка, повідомте. Це пам’ять».
Він підсумовує: «Знайдено дуже багато речей, які за всіма законами Божими і людськими мали бути ще у 2014 році ідентифіковані та передані родинам загиблих як пам’ять. А все, що не може бути ідентифіковано, мало бути поховано за всіма правилами».
object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини