СБУ має провести розслідування щодо Мураєва – тоді буде можливість забрати в нього і мандат, і свободу», — Соболєв

Народний депутат фракції Опозиційний блок Євгеній Мураєв, прикриваючись мандатом, проводить російську пропаганду та працює в інтересах країни, яка вбиває українців, наголошує народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Єгор Соболєв:

«У цьому випадку ми говоримо про пропаганду ворога, про всі ознаки державної зради. Жахливо уявляти, що відчувають солдати на фронті, коли вони бачать, що людина з мандатом народного депутата Верховної Ради України таке собі може дозволити».

За його словами, парламентський комітет з питань регламенту та депутатської етики повинен розглянути дії Мураєва.

Однак комітет може визначити порушення депутатської етики і призначити різні рекомендації, в тому числі відсторонення від засідань, але забрати мандат парламент не може.

«Я не розумію, що ще треба голові Служби безпеки та керівникам інших органів, які мають розслідувати такі злочини. Дуже важливо, щоб було проведене розслідування – тоді буде можливість забрати в нього і мандат, і свободу», – акцентує Єгор Соболєв.

Нагадаємо, нещодавно в ефірі одного з телеканалів Євгеній Мураєв, народний депутат фракції «Опозиційний блок», назвав Олега Сенцова терористом. Також він називає Революцію Гідності державним переворотом, а війну на Донбасі — громадянським конфліктом.  

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини