«СБУ, ГПУ та МВС мають припинити заходити у вікна, якщо їм відчиняють двері», — Мірошніченко

Створити безпечні умови для розвитку агробізнесу в Україні та покласти кінець рейдерським атакам. З такими вимогами до Президента та прем’єр-міністра України виступив народний депутат фракції «Самопоміч» в ВР, член парламентського комітету з агрополітики та земельних відносин Іван Мірошніченко.

Відповідна заява була представлена під час щорічної міжнародної зернової конференції «Grain Ukraine» в Одесі, яка зібрала майже 500 учасників та делегатів. Заява вже підписана кількома десятками аграріїв, які представляють національний бізнес в різних сферах агропромислового комплексу. Серед них – Шота Хаджишвілі, голова груп компаній «Risoil», в офісах яких 6 липня знов відбулись обшуки.

За словами народного депутата Мірошніченка, підприємці, які виступають проти рейдерських атак, вклали мільярди доларів в країну, і вони мають право на те, аби їхній бізнес вівся чемним та легальним шляхом, в межах правового поля.

«Сьогодні я говорю не як народний депутат, а як ваш колега по ринку, який 20 років стояв поруч і теж будував підприємства. Коли ми всі пишаємось, що Україна є другою в світі країною з експорту, не слід забувати, що цей зріст залежить лише від вас. Звернення, яке ми сьогодні підписуємо, потрапить до прем’єр-міністра та до Президента, як до гаранта всіх наших прав та свобод. Значною мірою саме від них залежить, чи буде вирішена проблема», – підсумував політик.

Як відзначив бізнесмен Шота Хаджишвілі, за останні 3 роки в портовій спільноті 13 терміналів постраждали від рейдерства, і тільки 2 з них винесли це в публічну площину. Інші, вірогідно, встигли «домовитись».

«Поки ми продовжуємо «домовлятись» – нас б’ють. А сплативши одного разу хабара, вас змусять платити знову і знову. Ми закликаємо боротись з системою, а не потурати їй – інакше в нас не буде часу будувати сильні бізнеси. А сильні бізнеси – це сильна країна», – зауважив бізнесмен.

Зазначимо, що 6 липня аграрії вже звернулись до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням створити міжвідомчу робочу групу, яка б вирішила проблему неправомірного тиску силовиків на бізнес та допомогла вирішити проблему рейдерських захоплень агропідприємств.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини